Personalizované dárky

Speciální a jedinečný dárek, ať už pro sebe nebo pro někoho jiného.

Rychlé doručení
Doprava zdarma od 55 €
Snadné přizpůsobení
Fľaše
Waterfles bedrukken
lahve na vodu
Život a životní styl
Hartvormig kussen met foto
Život a životní styl
Dárek pro kolegu
Borrelplank bedrukken
Dárek pro kolegu
Dárek na rozloučenou
Fotolijst leisteen hartvormig
Dárek na rozloučenou

Personalizovaný dárek

Objevte dokonalý personalizovaný dárek

Fotografické dárky
Zachyťte výjimečné okamžiky našimi osobními fotografickými dárky
Kinderkoffer met naam
Mateřské dárky
Važte si něžných chvil s naším jedinečným výběrem těhotenských dárků
Cadeau voor haar
Dárek pro ni
Najděte perfektní dárek, který se pod vánočním stromečkem třpytí.
Sklenice na sušenky s fotografií

Přizpůsobte si vlastní sklenici na sušenky pomocí fotografie a textu. Jedinečný a osobní dárek nebo dárek.

Kussen met naam
Personalizovaný dárek se jménem

Dodejte každému dárku osobní dotek pomocí personalizovaných produktů se jménem.Personalizované dárky

Na MyCustomized najdete perfektní personalizované dárky pro každou příležitost. Ohromte své přátele a rodinu jedinečným dárkem určeným právě pro ně. Vyberte si ze široké škály produktů, jako jsou pouzdra na telefony, hrnky, klíčenky a další. Přidejte své vlastní fotografie, texty nebo návrhy a dodejte svému dárku osobitý nádech. Objednejte ještě dnes a udělejte ze svého dárku nezapomenutelný zážitek.

MyCustomized od roku 2019 personalizuje ty nejlepší produkty pro mladé i staré

V sortimentu naleznete různé druhy nádobí, obalů na telefony, kancelářské potřeby, hračky a mnoho dalšího, které si můžete z pohodlí domova přizpůsobit zcela podle svých představ. Můžeme s hrdostí říci, že každý den jsou od Hendrik-Ido-Ambacht personalizovány stovky produktů, což vykouzlí úsměv na tváři celého týmu. Protože to, co vždy nejraději vidíme, jsou všechny zábavné a veselé návrhy, které naši zákazníci vytvořili. Objednávka personalizovaného produktu samozřejmě vždy zabere trochu více času, ale nakonec máte opravdu jedinečný produkt pro sebe nebo jako dárek, který pravděpodobně nikdo jiný nemá. Aby to bylo extra rychlé a snadné, je náš systém personalizace přístupný všem a bez přílišného zmatku. Objednávka personalizovaného produktu samozřejmě vždy zabere trochu více času, ale nakonec máte opravdu jedinečný produkt pro sebe nebo jako dárek, který pravděpodobně nikdo jiný nemá. Aby to bylo extra rychlé a snadné, je náš systém personalizace přístupný všem a bez přílišného zmatku.

Dárek pro sebe nebo pro někoho jiného

Kromě toho, že si od mycustomized objednáte personalizované produkty pro sebe, můžete si u nás objednat i ty nejhezčí personalizované dárky pro každého. Vymyslet originální dárek pro zábavnou chvíli, jako jsou narozeniny, Den matek nebo Vánoce, nemusí být s personalizovaným dárkem obtížné. Přizpůsobení pěkného předmětu z něj dělá extra osobní a speciální dárek. Například personalizujte jeden z našich fotorámečků s pěknou vzpomínkou zachycenou na fotografii nebo darujte personalizovanou láhev na pití v bílé nebo černé barvě, protože každý by mohl využít nějakou extra motivaci k tomu, aby každý den pil dostatek vody, že? Nebo hledáte ten nejlepší dárek pro někoho, kdo je hodně na cestách a miluje kávu nebo čaj? Pak je fajn darovat termohrnek s originálním textem nebo fotkou.

Pravděpodobně si myslíte, že personalizace originálních dárků bude mít jistě drahou cenu, ale mýlíte se. MyCustomized dělá vše pro to, aby speciální dárky mohl dát každý, a proto nabízíme všechny produkty co nejlevněji. Jste skutečným lovcem výhodných nabídek a chcete koupit ten nejhezčí dárek, ale nejlépe za co nejlevnější cenu? Pak se podívejte na naši stránku VÝPRODEJ. Zde najdete všechny aktuální levné produkty. Další pěkný tip na dárek, podívejte se po malém dárku, jako je jeden z našich kroužků na klíče, a buďte kreativní tím, že s ním uděláte něco zábavného nebo s ním napíšete sladkou poznámku.

Nejkrásnější originální dárek

Každý člověk je samozřejmě jedinečný a každý má svá přání a představy. Proto může být někdy těžké najít perfektní dárek, kterým překvapíte svého partnera, přátele nebo rodinu. My v MyCustomized vám proto rádi pomůžeme zjistit, jaké dárky se hodí k jaké příležitosti. Zajímá vás tipy na dárky na ty nejoriginálnější a jedinečné personalizované dárky pro zvláštní příležitost? Pak vyhledejte příležitost, pro kterou dárek hledáte, a najděte všechny tipy na dárky MyCustomized. Hledáte například fantastický dárek ke Dni matek? Všechny milé dárky jako překvapení pro vaši drahou maminku pak najdete na stránce Den matek.

Může se také stát, že nehledáte dárek pro nějakou příležitost, ale jen proto, abyste vyjádřili své uznání svému drahému partnerovi, rodině nebo třeba dárek pro kolegu. V tomto případě se podívejte na dárky. Zde najdete všechny nápady na dárky pro něj, pro ni, pro dědečka, pro děti a další. Roztomilým a originálním dárkem pro děti je například jeden z našich plyšáků se jménem. To je samozřejmě o něco unikátnější než standardní plyšová hračka pro nejmenší. Proto MyCustomized sepsal všechny tyto tipy na dárky speciálně pro vás, abyste mohli koupit originální dárek.

Potřebujete nápady na dárky? Níže uvádíme ty nejhezčí a nejoriginálnější tipy na dárky

Chtěli byste další pomoc s hledáním dokonalého dárku? Pak vám v MyCustomized nyní řekneme, co považujeme za ten nejzvláštnější dárek. Dárek je pro nás něco, z čeho by se měl mít někdo dlouho dobře a proto si myslíme, že dárek, ke kterému se vážou hezké vzpomínky, je to nejlepší.

V tomto případě bychom vám rádi doporučili, abyste se vždy podívali na stránku fotodárků. Zde najdete všechny dárky, na které můžete umístit fotografii. Objednejte například dózu na sušenky s fotkou pro svého blízkého a vymýšlejte ty nejkreativnější nápady. Do dózy na sušenky se sladkými vzkazy můžete vložit všechny druhy poznámek a dát je jako dárek k Valentýnu. Nebo sháníte dárek pro babičku či dědečka? Pak je skvělé dát břidlice s fotkou. Na Vánoce je také potřeba myslet na spoustu pěkných dárků. Co říkáte například na vánoční cetku s fotkou? Pokud je pro vás těžké vymyslet něco hezkého, pošlete nám zprávu a my vám pomůžeme s nejlepšími tipy na dárky!

Snadné přizpůsobení a objednání z MyCustomized

Snadno a snadno navrhněte produkt nebo dárek pomocí jednoho z našich uživatelsky přívětivých návrhových nástrojů, kde můžete snadno navrhnout produkt s textem, fotografií nebo logem.

Rychlé doručení

Každý den děláme vše pro to, abychom doručili následující pracovní den, pokud objednáte do 12:00. Protože se samozřejmě nemůžete dočkat své nové akvizice nebo jedinečného dárku, který jste speciálně pro někoho objednali. To je možné u většiny produktů, ale některé produkty mají o něco delší dobu výroby. V tomto případě je to uvedeno na produktu.

Zákaznický servis s úsměvem

Pokud jste spokojeni, my také! Samozřejmě můžete mít vždy otázku nebo nemusíte být se svým nákupem zcela spokojeni, a proto je náš zákaznický servis k dispozici každé pondělí až pátek od 9:00 do 17:00, abychom vám pomohli přátelsky odpovědět na vaše dotazy rychle a efektivně.