Rychlé dodání 1 - 5 pracovních dnů

Všechny způsoby platby

ideál

S iDEAL můžete platit online spolehlivým, bezpečným a snadným způsobem. Platíte prostřednictvím aplikace nebo prostředí internetového bankovnictví vlastní banky. iDEAL je přímý online převod z vašeho bankovního účtu na bankovní účet podnikatele.

PayPal

PayPal je celosvětový online platební systém, který používají soukromé osoby a internetové obchody. Propojte svůj bankovní účet nebo kreditní kartu a zaplaťte svým účtem během několika sekund. Pokud s PayPalem začínáte, můžete se zaregistrovat jako host nebo si otevřít PayPal účet a potvrdit platbu. Pokud již máte PayPal účet, můžete se přihlásit svým uživatelským jménem a potvrdit platbu.

MasterCard

Platíte kreditní kartou, aniž by byly peníze strženy přímo z vašeho účtu. Dočasně si půjčujete peníze od poskytovatele kreditní karty. Platit můžete kartami MasterCard, VISA nebo American Express

Klarna (platba na fakturu)

Pomocí „Zaplatit později“ zaplatíte za objednávku poté, jakmile ji obdržíte. Zadáte své jméno, adresu, bydliště, emailovou adresu a další údaje, které máte vždy po ruce a platíte, kdy se vám to hodí během 30denní platební lhůty. Následné placení pomocí Klarna je bezpečné a snadné. Platební údaje pro váš nákup naleznete na faktuře, kterou obdržíte od společnosti Klarna.

Bancontact

Bancontact je nejznámější online platební metodou v Belgii. Platba probíhá ve vašem vlastním prostředí internetového bankovnictví. Jedná se o garantovanou platební metodu, to znamená, že peníze jsou převedeny okamžitě a nelze je vrátit zpět. Tento způsob online platby odpovídá holandskému iDEAL.

Na fakturu

Chcete jako společnost platit fakturou? V tomto případě nás prosím kontaktujte a my zajistíme okamžité vyřízení objednávky a odeslání faktury.